• تلفن:35274002 -031

  • موبایل:09133099465

درباره ما
شركت اصفهان تک ماشین به عنوان مجري عمليات طراحي ، توليد و نصب تجهيزات آشپزخانه‌هاي صنعتي، سلف سرويس و سردخانه مفتخراست با تلاش خود طي سه دهه‌ اخير ، ضمن توجه به نياز مصرف‌كنندگان با بهره‌گيري از دانش روز دنيا قدم‌هاي استواري در جهت ارتقاء سطح كيفي و كمي خدمات خود در اين امر بردارد . برهمين اساس زمينه فعاليت اين شركت را مي‌توان به چهار بخش عمده تقسيم نمود.


1. طراحي: با توجه به اينكه طراحي و چيدمان تجهيزات و انتخاب صحيح ابزار در بالا بردن راندمان كيفي و كمي آشپزخانه بسيار مهم و موثر مي‌باشد ، اين شركت با بكارگيري مهندسين متخصص و با تجـربه ، پس از بازديـد و بررسي محل، با رعايت تمـام اصول در قسمت‌هاي مختلف ( انبار، سردخانه، آماده سازي، پخت، شستشو ظروف و .... ) بر اساس منو و ظرفيت مورد درخواست اقدام به تهيه نقشه‌هاي مختلف مورد نياز با بالاترين استانداردها نظیرISO22000 ،HACCP ، GMP، CD، GHP، CODEX39موجود می باشد.

لازم بذكر است نقشه چيدمان و جانمائي داخلي جهت مشخص شدن مكان دستگاه‌ها و گردش كار، نقشه تاسيسات شامل محل قرار گرفتن و ظرفيت لوله هاي آب، گاز، فاضلاب و شبكه آبرو و نهايتا نقشه الكتريكال با ذكر محل قرار گرفتن پريزها و توان مصرف دستگاه‌ها ارائه مي‌گردد. مشتريان محترم مي‌توانند اتمام كار را قبل از تجهيز، دراين نقشه‌ها ملاحظه نمايند وهمچنين با طراحي تجهيزات داخلي و خارجي روز دنيا نيز آشنا گردند.

2. توليد: اين شركت با بيش از 34 سال تجربه و تخصص در امرتوليد با ايجاد فضايي بسيار وسيع و مناسب يكي ازبزرگترين و قديمي‌ترين توليد‌كنندگان اين صنعت دركشور بشمارمي رود همچنين، سعي نموده‌ايم با شركت در نمايشگاه‌هاي مختلف داخلي و خارجي با استفاده از تجربيات شركت‌هاي اروپايي و فراهم نمودن مواد اوليه مرغوب و متنوع داخلي و خارجي، كيفيت محصولات خود را به استاندارد‌هاي بين‌المللي نزديك‌تركنيم تا علاوه بررضايت كامل مصرف‌كنندگان داخلي زمينه صادرات اين محصولات به ديگر كشورها را نيز فراهم آوريم.

3. واحد بازرگاني: در اين بخش نيز سعي و تلاش براين استوار بوده كه با برقراري ارتباط مستقيم با شركت‌هاي معتبر دنيا، علاوه بر كسب تجربه درامرتوليد، زمينه‌ي واردات محصولاتي را فراهم آوريم كه به لحاظ اقتصادي و كيفي براي مصرف كنندگان محترم مقرون به صرفه باشد و همچنين ازجهت تامين قطعات نيز بتوانيم نظرمشتريان خود را جلب نمائيم. ضمنا اين شركت جهت رضايت مشتريان خود، درصورت داشتن سفارشات خاص، اقدام به واردات آن مي‌نمايد.

4. دفتر مركزي و نمايشگاه دائمي: دراين بخش ، شركت، با برپائي يك نمايشگاه مركزي، كه در حيطه‌ي فعاليت خود يكي ازبزرگترين وكامل‌ترين نمايشگاه‌هاي حال حاضر در ايران است، با گردآوري مجموعه‌اي ازتوليدات داخلي و محصولات خارجي، در انواع برندهاي مختلف زمينه را براي بازديد و خريد مشتريان خود فراهم نموده تا ضمن رويت دستگاه‌ هاي مورد نياز، اطلاعات لازم را كسب و با كاركرد آنها از نزديك آشنا شوند، تا نسبت به انتخاب بهينه اقدام نمايند.

کاتالوگ

Analytical

آخرین محصولات

16 بهمن 1400 / مدیر وب سایت
24 اسفند 1399 / مدیر وب سایت
24 اسفند 1399 / مدیر وب سایت
23 مرداد 1399 /

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه شرکت اصفهان تک ماشین از اخرین اخبار ، محصولات و تخفیفات ویژه با خبر شوید .
Subscribe now